Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żyrzyn. Dwóch mężczyzn zginęło w wypadku (zdjęcia)

Utworzony przez drzewa!, 17 sierpnia 2008 r. o 13:25 Powrót do artykułu
zbyszek napisał:
a co z sarenką? agencje nie podają nic na jej temat. Interesi mnie też dlaczego ta bryka byla na jankeskich numerach. Kurier Lubelski podal że jechali w stronę Warszawy a inne agencje że w stronę Lublina. I kto prowadzil ten osiemnastolatek z Jablonny? Podobno koszmar,nie można bylo zidentyfikować zwlok , a nawet plci chyba jaja im urwalo.Pewno wydawalo im się że to bolid F1 Roberta Kubicy.Od tych upalów i temperatur calkiem się malolatom w glowach przewraca i stąd tyle wypadków.
czlowieku dwie osoby niezyja a ty sie pytasz co z sarenka ch*** jej w d*** !!!! a jaja to bym tobie urwala za ten kretynski tekst!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tacy mądrzy jestescie... ciekaw jestem co wy byscie zrobili gdyby wam odszedl Przyjaciel lub ktos z rodziny...a co to ma do zeczy na jakich blachach jechali.. Przemek i Andy jestesmy z Wami.[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie, po co w tej chwilli te domysły, kto prowadził, jak jechali, czy to wyścigi... czy w chwili gdy ginie przyjaciel mysli sie o takich rzeczach? czy moze jak jeden z kretynów na forum - o sarence? eee... nie tędy droga chyba. przykra wiadomośc...bardzo przykra, niezaleznie od tego czy jechali bmw czy innym, niezaleznie czy jechali na blachach z USA czy z polski. i niezalznie czy na droge wyskoczyła im sarenka czy inne zwierze. Sam nieraz jak mam dobrą droge jade bardzo szybko. a zwierze mogło wybiec każdemu z was... zastanówcie sie nad soba. moze gdyby to wam zginął najbliższy przyjaciel, troche by do was to trafiło.. fakt jest faktem dokonanym, zarówno mój przyjaciel jak i jego towarzysz....zgineli. i co by kto nie mowil:niech odpoczywają w pokoju wiecznym. p.s a za kretyna ktory pisze o sarence,(zbyszek @ 17.08.2008, 13:59) tez trzeba sie pomodlic: o troche zrozumienia dla rodziny. \ do zuzia: wiesz, znałem na tyle długo, by wiedziec ze nie wsiadł by za kierownice. nie raz jezdzilem z nim w samochodzie... i nigdy nie chciał prowadzic. a uwierz. nie jedną trase z nim przejechalem... i kolejna sprawa, juz nie chce wracac kto napisals ze znaleźli "jaranie" w samochodzie... heh... s.p Przemek nawet nie przepadal za tym by wypic piwa... wiec prosze was: zanim cos napiszecie nie znając zupełnie kogoś... zamknijcie przeglądarke. Dla ś.p Przyjaciela Przemysława. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz racje Pawel, nic nie jest wazne oprocz tego, ze odeszli i to o duzo za wczesnie... Niech spoczywaja w spokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak Przemka znalem tyle lat..i napilem sie z nim tylko raz piwa..spedzalismy ze soba cale dnie i noce..i nie widzialem nigdy by mial nawet w reku puszke piwa..nie powiem juz nawet o jakich kolwiek narkotykach..bo od paierosow uciekal jak od ognia..wiec prosze nie piszcie glupot bo to swiadczy tylko o wszej kulturze.wychowaniu i szcunku do osob zmarlych....fakt Andy lubil szybko jezdzic ale byl zawsze rozsadny i wiedzial co robi...i gdyby nie ta sarna pewnie by zyli...nie sadze ze to byl przypadek..za duzo zbiegow okolicznosci..tak mialo byc...tylko czemu tak wczesnie..[*] pograzeni w smutku i rozpaczy zawsze bedziemy pamietac..SP.Przemek P. i Andrzej O.[*][*]spoczywajcie w pokoju.[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z wielkim żalem i smutkiem żegnamy Naszych drogich Śp. przyjaciół Przemka i Andrzeja którzy na zawsze pozostaną w naszych sercach. Składam kondolencje i wyrazy współczucia dla Rodziny i Bliskich. Pogrążeni w smutku przyjaciele. Sylwia i Norbert.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mala napisał:
Do Zbyszka: czlowieku dwie osoby niezyja a ty sie pytasz co z sarenka ch*** jej w d*** !!!! a jaja to bym tobie urwala za ten kretynski tekst!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GŁUPOTA LUDZKA A NIE PRZEZNACZENIE....!!! DO 100KM NA GODZ NAD KIEROWCA CZUWA ANIOŁ STRÓŻ.. A POWYŻEJ 160KM TO JUŻ TYLKO ŚWIĘTY PIOTR...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda mi prszemkaco prawda niedawno go poznałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich którzy sie wypowiadaja na tym forum . Widze ze niektórzy nie doceniaja przyjazni i zycia Znałem przemka tak mozna powiedziec z widzenia tez sie zamieniło kiedys kilka słów znim i bardzo wporzadku chłopaczek. kierowca był bardziej odpowiedzialny niz ten który jezdzi wolno , miał cieszka noge wzapewne ale zawsze jest tak ze jezeli ma sie cieszka noge to bardziej sie kontroluje trans jazdy, to co piszecie za głupoty o narkotykach to jest bujda!!! Czepiacie sie o tablice rejestracyjne a co was obchodza te tablice!!!!!!!!! tez widziałem ze ktos z osób które sie w pisały pytaja sie o sarenke w naszym kraju mozesz jechac nawet prze miasto moze ci wyskoczyc pies kot to jes nie uniknione ale gdy jest trasa gdzie jest mozliwosc szybszej jazdy powinny byc zabezpieczone !!1!!!!!! Bmw sa to bardzo dobre samochody jak kazdy samochud , Sam lubie prycisnac w pedał gazu ! to kto jest nademna gdy jade z predkoscia 200 km/h nawet troszkie ponad samochodem. Dlamnie to byli normalni ludzie którzy nie powinni tak zginac przemek na dobra sprawe dopiero zaczynał zycie !!!!!!!!!!!!!!! tez jestem młody ale juz mi zgineło pare osób bliskich i niech im bedzie ziemia letka. JeZeli nie znaliscie ich czy słyszeliscie jakies ploty to nie wypoiadajcie sie z głupotami taka mała prozba!!!!!!!!!!!!!!!! Św pamieci KIerowcy i pasazerowi bmw nie zapomnimy o was nigdy zawsze zostanieceie w naszych sercach!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie weście oczym wy gadacie zgineło dwoje ludzi a wy sie pytacie osarne ... jak bym znalazła tą sarne to bym ją zabiła bo spwodowała wypadek, albo ze urwało chłopakom jaja no weście albo to ze byli a haju gówno prawda a o rejestracje kurde no niemoge co ma rejestracja do wypadku no naprawde ludzie starsi ode mnie a ja jestem juz powazniejsza od nich...trasznie mi przykro z tego powodu że przemek nie żyje dopiero niedawno to pojełam bo to zdawało się dla mnie nie realne ze ktoś z moich kolegów kiedyś umrze jestem do tejpory w szoku, Andrzej nie znałam go ale tez jest mi przykro że nie zyje....składam kondolencje dla rodziców i siostry przemka Ś.P. Przemek zawsze będziesz pamiętany przezemnie[*] :* <3spoczywaj w pokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ŚwIęTyCh NiE NaLeŻe napisał:
Witam wszystkich którzy sie wypowiadaja na tym forum . Widze ze niektórzy nie doceniaja przyjazni i zycia Znałem przemka tak mozna powiedziec z widzenia tez sie zamieniło kiedys kilka słów znim i bardzo wporzadku chłopaczek. kierowca był bardziej odpowiedzialny niz ten który jezdzi wolno , miał cieszka noge wzapewne ale zawsze jest tak ze jezeli ma sie cieszka noge to bardziej sie kontroluje trans jazdy, to co piszecie za głupoty o narkotykach to jest bujda!!! Czepiacie sie o tablice rejestracyjne a co was obchodza te tablice!!!!!!!!! tez widziałem ze ktos z osób które sie w pisały pytaja sie o sarenke w naszym kraju mozesz jechac nawet prze miasto moze ci wyskoczyc pies kot to jes nie uniknione ale gdy jest trasa gdzie jest mozliwosc szybszej jazdy powinny byc zabezpieczone !!1!!!!!! Bmw sa to bardzo dobre samochody jak kazdy samochud , Sam lubie prycisnac w pedał gazu ! to kto jest nademna gdy jade z predkoscia 200 km/h nawet troszkie ponad samochodem. Dlamnie to byli normalni ludzie którzy nie powinni tak zginac przemek na dobra sprawe dopiero zaczynał zycie !!!!!!!!!!!!!!! tez jestem młody ale juz mi zgineło pare osób bliskich i niech im bedzie ziemia letka. JeZeli nie znaliscie ich czy słyszeliscie jakies ploty to nie wypoiadajcie sie z głupotami taka mała prozba!!!!!!!!!!!!!!!! Św pamieci KIerowcy i pasazerowi bmw nie zapomnimy o was nigdy zawsze zostanieceie w naszych sercach!!!!!!!!!!!!!
Przyznaje całkowita racje ~ON 25. 8LAT ZA KÓŁKIEM...~ a Ty pewnie będziesz jednym z nastepnych. Oby nie na innym samochodzie, ale drzewa też w końcu szkoda. Moze słup? Jeśli chodzi o zabezpieczenia przed zwierzętami to takie maja autostrady a nie drogi krajowe i nie tylko u nas. Najlepszym zabezpieczeniem jest mózg ale trzeba mieć na nim jakieś zwoje, chociaż trochę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie ejst tkie proste poradzi se ze strata chlopka =( zycie ze swiadomosc i ze sie go nie zobaczy nigdy iwecej zadajac se poytnie dlaczgo on ?? dlaczego !!!!!!! nikt nieiwem co to za u czucie beda c bezradnym czujac ogromna pustke w seduchu =( strata kogos kogo sie tak kocha to najwieksza kara jkaa mozna doznac to taki bol takie cierpienie taka straszna pustka bezradnosc z ktora niemmozna seobie poradzic =( potrzac na jego zdjeice poatrzac mu w jego lsiczne brazowe czy i mowiec wroc PRZEMUSIU WROC !!!!!!!!!!! ale wiedzac i zyjac z ta siwdomosci ze on nie worci ze go nie ma i nie bedize nikt neiwiem jkaie to uczucie nawed najwiekszemu worgoie teogo nie zycze !!!!!!!!!!!!!!!1 PRZEMUSIU TY BYLES TAKI DOBRY KOCHANY POMAGALES WSZYTKIM DAWES COS Z SIEBIE NIE OCZEKUJAC NIC W ZAMIAN NIKOMU NIE ZYCZYLES ZLE KOCHAM CIE MISIACZKU NA ZAWSZE RAZEM <3 KOCHAŁAM CIE , KOCHAM CIE I BEDE CIE KOCHAŁA AZ DO KONCA WSZECHSWIATA JUZ NA ZAWSZE =* [*] pRZEMUŚ [*] ANDRZEJ [*] SPOCZYWAJCIE W POKOJU [*] KOCHAM CIE PRZEMEK [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zuzia napisał:
do Pawla.. to co piszesz jes madrym wytlumaczeniem ,ale zastanawia mnie jedno skadwiesz ze za kierownica siedzial mlodszy z chlopakow????przeciez nawet policja nie moze dojsc do tego poniewaz ciala zostaly wyzucone z auta????a poza tym chlopaki lubieli sie wyscigowac ,gdyby byli troszke rozsadniejsi to by wiedzieli jak wyscigi na polskich ( A NIE TYLKO) drozkach sie koncza....ja na pewno zmowie za nich modlitwe bo to jednak jest okropna tragedia ale czy sami nie prosili sie o to????
i tu sie mylisz juz pisalem...chlopaki mnie wyprzedzili za rondem ja zajechalem na CPN uslyszalem trzask podjechalem i podszedlem tam chcialem udzielic pomocy ale niestety...jeden mezczyzna siedzial i mial glowe roztrzaskana na kierownicy myslalem ze jechaly trzy osoby rozwalilo goscia na pol a drugiego wyrzucilo bylem widzialem to moge sie wypowiadac...ten widok mam do dzis przed oczami...apeluje o ostrozna jazde!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
amir napisał:
i tu sie mylisz juz pisalem...chlopaki mnie wyprzedzili za rondem ja zajechalem na CPN uslyszalem trzask podjechalem i podszedlem tam chcialem udzielic pomocy ale niestety...jeden mezczyzna siedzial i mial glowe roztrzaskana na kierownicy myslalem ze jechaly trzy osoby rozwalilo goscia na pol a drugiego wyrzucilo bylem widzialem to moge sie wypowiadac...ten widok mam do dzis przed oczami...apeluje o ostrozna jazde!
co to znaczy ''rozwalilo goscia na pol''???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na takich drogach jest ograniczenie do 90 km/h o ile się nie myle, każdemu może się takie coś przytrafić, że sarna wyleci przed maske, ale kurna nie zapier***ać z taką prędkością! Co z tego że nieźle umiał jeździć! Mam to w d**ie!!! Taki Zientraski też niby umiał jeździć i co?! Zabił kolegę! Rozumiem rodzinę i ich usprawiedliwiają, ale zabiła ich głupota kierowcy, chociaż nie jednego takiego widze wariata na drodze. Ja tam jeżdże Fiatem 126p to kurna co chwile ktoś mi się wpiepsza przed mache, bo co to znaczy jechać za maluchem nawet jak jade te przepisowe 90 km/h (bo w sumie więcej to już troche duzo jak na malucha, na autostrady się nie pcham, bo wolne samochody to też troche niebezpieczeństwo powodują). Z tymi drzewami przy drogach to też głupota ale to tak na marginesie. Zapewne nie jedna osoba skrytykuje te wypowiedź...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Angel' date='24.08.2008, 23:50' post='47880'] Ludzie weście oczym wy gadacie zgineło dwoje ludzi a wy sie pytacie osarne ... jak bym znalazła tą sarne to bym ją zabiła bo spwodowała wypadek I tu sie z toba niezgodze bo wypadek spowodowala glupota kierowcy... kto jezdzi ponad 160 po POLSKICH drogach... Sarna to tylko glupie zwierze a kierowca wsiadajacy za kierownice musi myslec o wszystkim!! a pozatym bmw wypada najgorzej w testach bezpieczenstwa bo zaledwie 1 na 5 gwiazdek wiec jednak kierowca musi o tym pamietac. Za wypadek jest odpowiedzialny tylko i wylacznie kierowca i nie ma dla niego zadnego usprawiedliwienia. Szkoda ze glupota niektorych musi miec tak katastrofalne skutki:( Oczywiscie skladam kondolencje wszystkim najblizszym i rodzinom ofiar bo to jest naprawde tragedia [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalam Przemka cale zycie, to z nim sie bawilam na dzialce to na nim moglam zawsze polegac i moglabym tak pisac i pisac.. ale ludzie zalamujecie mnie.. zamiast pisac normalnie, to Wy szukacie jakiejs sensacji w tragedii!! czy byli zjarani, czy Bog wie co jeszcze..;/ Przemek byl rozsadnym chlopakiem, dopiero skonczyl 18 lat, chcial skosztowac zycia, poczuc smak adrenaliny, bo bardzo kochal samochody. Jestem pewna, ze gdyby wiedzial ze jakas glupia sarna stanie im na drodze zycia, nie wsiadl by nawet dio tego samochodu.. by tam niepojechal. o Adrzeju duzo powiedziec nie moge bo widzialam Go tylko kilka razy.. ale wiem napewno ze teraz mozemy tylko sie za Nich modlic i wspominac... Chłopaki spoczywajcie w spokoju.! ;( [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że wjechali na drzewo a nie w jakiś samochód. Dwóch idiotów mniej, o dwóch bezpieczniej na drodze... Teoria Darwina działa, je*** jednostki eliminują się same...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z całym szacunkiem: ale niezaleznie od płci: pier...ol sie! obyś Ty sie rozjeb... /ala. kolega z ławki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...